Rodzaje i gatunki literackie z portretami pisarzy

PHU041

Nowy

Rodzaje i gatunki literackie z portretami pisarzy WDS

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Rodzaje i gatunki literackie to wielkoformatowa,   jednostronna plansza prezentująca znany z gabinetów polonistycznych podział utworów literackich; w sposób tyleż atrakcyjny co  i jednocześnie stylowo   zwizualizowany w kilku uzupełniających się  płaszczyznach postrzegania.
Powyższe w zamyśle autorów planszy przynajmniej wzrokowcom pozwoli na łatwiejsze utrwalenie schematu podziału.
Widoczny na planszy podtytuł: „Wielcy ludzie pióra i ich dzieła”  akcentuje podstawowy zamysł autorów planszy polegający na tym, aby tradycyjnemu schematowi podziału,  przypisać właściwe  portrety twórców, którzy przeszli do historii literatury jako klasycy nomen omen danego   gatunku.
Rodzaje i gatunki literackie - gwarancja techniczna planszy 10 lat
Również  nazwy poszczególnych rodzajów literackich   zostały zaakcentowane grafikami ułatwiającymi ich zapamiętanie. Epika – opasły tom, Liryka – wizerunek liry a Dramat maską z okresu  teatru antycznego.
Dane techniczne:
Plansza oprawiona w wałki drewniane w systemie WDS.   opatrzone osłonkami silikonowymi na końcach, Plansza gotowa do zawieszenia. Nadruk treści na tkaninie banerowej odporny na czynniki zewnętrzne. Powierzchnia planszy nie generuje odbić  światła takich jak plansze foliowane. Można ją zatem  eksponować nawet w miejscach o bardzo dużym nasłonecznieniu. Plansza  zwija się  tak jak klasyczna  mapa i jest  gotowa do zawieszenia.
Powyższe parametry sprawiają iż na plansze producent udziela 10 letniej gwarancji jakości technicznej:


Rozmiar planszy: 120 cm x  85  cm.
Numer ISBN: 978-8364241-08-6
Symbol  kod produktu:  PHU41
Waga  brutto planszy:  1,2 kg.
Planszę można zakupić w sklepie: http://www.pomoceszkolne.info